Blog

09
Luty
2019
Czyszczenie posadzek, lastryko, gres, linoleum, pcv

Nasza firma od wielu już lat świadczy usługi z zakresu czyszczenia posadzek wszelkiego rodzaju. Czyścimy posadzki wykonane z płytek ✅ gresowych, ✅ ceramiczne, ✅ linoleum,✅ PCV czy posadzki betonowe.

06
Grudzień
2018
Pranie tapicerki Katowice - usługa u klienta

Autodetailing wnętrza auta w domu klienta

01
Luty
2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu cykliniarek w naszej nowej wypożyczalni sprzętu budowlanego w Katowicach, Sosnowcu.  

01
Wrzesień
2015
Cyklinowanie - czyli proces renowacji parkietu - zrób to sam

Narzędzie cykliniarka służy do przeprowadzenia prac cyklinowania czyli czyszczenie parkietu. Jest to specjalne urządzenie, które można wypożyczyć co jest dużo tańszym oraz lepszym rozwiązanie niż zatrudnianie ekipy, która posiada takie urządzenie.

31
Sierpień
2015
Czyszczenie kostki brukowej Katowice

Ruszył kolejny serwis, w którym nasi specjaliści od czyszczenia kostki brukowej opowiadają piszą i pokazują jak na co dzień w swojej pracy zajmują się czyszczeniem elewacji, tarasów oraz budynków.

21
Lipiec
2015
Co to jest cyklinowanie

1. Co to Cyklinowanie ? Cyklinowanie jest to inaczej szlifowanie podłogi drewnianej. Celem cyklinowania jest wyrównanie powierzchni podłogi (przy nowej podłodze) lub zdarcie zniszczonej warstwy wierzchniej (przy starej podłodze) Cyklinowanie podłogi można podzielić zasadniczo na trzy etapy: – szlifowanie podłogi – przy użyciu papierów ściernych o grubych gradacjach 24, 36, 60 – szpachlowanie podłogi – […]