Czyszczenie posadzek, lastryko, gres, linoleum, pcv

Nasza firma od wielu już lat świadczy usługi z zakresu czyszczenia posadzek wszelkiego rodzaju. Czyścimy posadzki wykonane z płytek gresowych, ceramiczne, linoleum, PCV czy posadzki betonowe.

Naszą zaletą jest świadczenie usług dla wszelkiego rodzaju powierzchni od posadzek w domu na halach garażowych czy magazynowych kończąc.

Specjalizujemy się również w usuwaniu silnych zabrudzeń pochodzenia ropo pochodnego oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń z farb, tynków czy pozostałości po remontach.

Dzięki wiedzy, profesjonalizmowi oraz dostępu do specjalistycznych środków czystościowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

W swoim parku maszyn posiadamy szorowarki jednotarczowe jak również szorowarki z automatycznym odsysaniem wody. Dzięki temu czyścimy zarówno powierzchnie o wielkościach 30-50 metrów jak również powierzchnie takie jak hale magazynowe 1000+ metrów.

Jesteśmy również dystrybutorem profesjonalnej chemii czyszczącej dlatego mamy bardzo duże doświadczenie w doborze chemii i jej aplikacji i użytkowaniu nawet w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

About Author: admin